MHRS Randevu

-->

MHRS, yani Merkezi Hekim Randevu Sistemi Türkiye’nin 81 il ve tüm ilçelerinde bulunan hastaneler ile ilgili dilediğiniz bölümden, dilediğiniz doktordan ve dilediğiniz tarih ve saat için randevu oluşturabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistem üzerinde özel olmayan, devlete bağlı tüm hastaneler bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde oldukça kolay bir şekilde randevularınızı alır ve sağlık hakkınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz. sistemi, üyelik sistemi ile hizmet vermektedir. Kişiler bu siteye TC kimlik numarası ve diğer kişisel bilgileri ile üye olarak bu randevu sistemini kullanmaya başlayabilirler. Bu sisteme bilgisayarınız ile giriş yapabileceğiniz gibi Android ya İOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarınız ile de giriş yapma imkanınız bulunmaktadır.

MHRS İle Randevu Almak için Buraya Tıklayınız

 

giris

Karşınıza çıkan bu ekrandan T.C Kimlik No ve Parolanız ile giriş yapmanız gerekiyor.Daha Sonra

hsatane_secim

Karşınıza gelecek alan bu bölümden Şehir, Semt, Klinik, Hastane , Doktor tercihlerinizi yaparak müsait ve randevu olan hekimleri görebilirsiniz.Biz sizler için bir adet randevu kaydı oluşturduk.

doktor_Sec

En son olarak sistem size tercih ettiğiniz doktorun müsait randevu saatlerinizi sizlere listeleyecek.

randevu

Bundan sonra randevunuzu tamamlayarak  randevu gün ve saatinde poliklinikte bulunmanız yeterli olacaktır.

Bir önceki sağlık makalemiz Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi sizler için ayrıca Botox enjeksiyonu, Büyültme mammaplastisi: ve Küçültme mammaplastisi hakkında bilgiler verilmektedir.